Forum Overview.com
Kategori: Lagring
Maxtor DMAX 10/21
Fråga:
Hej

Får problem när jag går in i en mapp, kommer det upp ett felmeddelande; "exlporer.exe har stött på ett problem och måste avslutas", sedan kastas jag till skrivbordet.
Har scannat med Panda och Spybot Sd.



tacksam för svar

// Jonathan
Svaren i kort:
Gå till forumet

del.icio.us:Maxtor DMAX 10/21   digg:Maxtor DMAX 10/21   spurl:Maxtor DMAX 10/21   wists:Maxtor DMAX 10/21   simpy:Maxtor DMAX 10/21   newsvine:Maxtor DMAX 10/21   blinklist:Maxtor DMAX 10/21   furl:Maxtor DMAX 10/21   reddit:Maxtor DMAX 10/21   fark:Maxtor DMAX 10/21 blogmarks:Maxtor DMAX 10/21   Y!:Maxtor DMAX 10/21   smarking:Maxtor DMAX 10/21

Relaterade länkar:
Nästa om Lagring

Föregående om Lagring